هشدار یک عضو کمیسیون بهداشت درباره ی آمادگی برای مقابله با کرونا

به گزارش آنی غذا، یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن اشاره به ورود موج جدید کرونا به کشور اظهار داشت: اخطار می دهم وضعیت مدیریت دارو مناسب نبوده و هیچگونه برنامه ریزی، چاره اندیشی و آمادگی برای مقابله با موج جدید کرونا وجود ندارد.
به گزارش آنی غذا به نقل از ایسنا، علی اصغر باقرزاده در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (سه شنبه) مجلس در تذکری با اشاره به قیمت ارز، ارزش پول ملی، نرخ تورم و…. پرسید: آیا این موارد برای استیضاح وزیر اقتصاد کافی نیست؟ هیچ اولویتی بالاتر از این نیست و باید تقاضای استیضاح وزیر در دستور کار قرار گیرد.
این عضو کمیسیون بهداشت و درمان در تذکر دیگری به وزیر بهداشت درباره ی شروع پیک جدید کرونا در کشور، اظهار داشت: اوضاع خوب نیست؛ هشدار می دهم وضعیت مدیریت دارو مناسب نبوده و هیچگونه برنامه ریزی، چاره اندیشی و آمادگی برای مقابله با موج جدید کرونا وجود ندارد. آقای رئیسی این هشدار را جدی بگیرید. امروز در سراسر کشور گرفتار مشکل هستیم.
این نماینده مجلس در آخر خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: وزیران و مدیران ضعیف و ناکارآمد همچون وزیر صمت را برکنار کنید. خیلی از مشکلات امروز کشور مثل گرانی خودرو و آلودگی هوا تقصیر آنهاست.

منبع: