دلجویی معاون پرستاری وزارت بهداشت از پرستار صدمه دیده از ضرب و شتم در اراک

به گزارش آنی غذا معاون پرستاری وزارت بهداشت با اشاره به اینکه ضرب و شتم پرستاران بسیار ناراحت کننده و شوکه آور است، از پرستار صدمه دیده در جریان ضرب و شتم در بیمارستان ولیعصر (عج) اراک دلجویی کرد.

به گزارش آنی غذا به نقل از ایسنا، دکتر عباس عبادی ضمن دلجویی از پرستار صدمه دیده در جریان ضرب و شتم در بیمارستان ولیعصر (عج) اراک، اظهار نمود: ضرب وشتم پرستاران بسیار ناراحت کننده و شوک آور است.

وی با اشاره به اینکه پس از انتشار کرونا و زمانی که حتی برخی مسؤلان و خانواده های مبتلایان بستری شده در بیمارستان ها از ورود به بیمارستان ها می ترسیدند، همکاران ما در بیمارستان ها بخصوص پرستاران برای حفظ سلامتی همنوعان خود، از جان گذشتگی نشان دادند، اظهار داشت: اگر بخواهیم شرط انصاف را رعایت نماییم، عموم مردم جامعه قدردان زحمات مدافعان سلامت و پرستاران هستند.

عبادی خاطرنشان کرد: متاسفانه اندک درصدی از مردم که قادر به کنترل اعصاب خود نیستند، مبادرت به چنین حرکات زشت و زننده ای می کنند.

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهارکرد: حامل سلام و پیام وزیر بهداشت هستم و از طرف بقیه مردم ضمن عذرخواهی به شما خدا قوت عرض می کنم.

بنابر اعلام وبدا، او در آخر با تکیه بر این که بطور قطع خواهان پیگیری قانونی و قضایی این اقدام و خواستار برخورد جدی هستیم، اظهار داشت: امیدوارم این پرستار عزیز هر چه زودتر لباس عافیت بر تن کند و به جمع خانواده و همکاران خود برگردد.

منبع: