پرستاری كه در روز جهانی پرستار آسمانی شد

به گزارش آنی غذا پرستار بخش آی سی یو بیمارستان لبافی نژاد دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی شب گذشته و در روز جهانی پرستار، در زمان شیفت هنگام استراحت در خواب گرفتار ایست قلبی شده و دارفانی را وداع گفت.
به گزارش آنی غذا به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی طی پیامی درگذشت مرحومه «بهناز مستعدی»، پرستار سختکوش بخش Icu بیمارستان لبافی نژاد را تسلیت گفت.
متن کامل پیام رئیس دانشگاه به این شرح است:
«خبر اندوهبار درگذشت پرستار و همکارعزیزمان مرحومه بهناز مستعدی حین انجام وظیفه باعث تالم و اندوه فراوان اینجانب و جامعه پرستاری شد.
هرگاه خبر فقدان عزیزی را در تیم سلامت، که برای نجات جان دیگران تلاش می کند و در حین مأموریت جانش را از دست می دهد می شنوم، غمی جانکاه تمام وجودم را فرا می گیرد.
بی گمان رسم روزگار است که بارها و بارها همه را به چنین آزمون های سختی می آزماید، باشد که روح بلند این عزیز از دست رفته در بارگاه امن الهی و در جوار رحمتش جاودان بیاساید و صبر و شکیبایی نصیب بازماندگان داغدارش نماید.
اینجانب ضمن تسلیت به جامعه پرستاری بخصوص پرستاران دانشگاه از خداوند متعال برای روح آن مرحوم طلب آرامش و آمرزش و برای خانواده ایشان صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.»