پروژه كمربندی استان قم، مزین به نام شهید قاسم سلیمانی خواهد شد

به گزارش آنی غذا ایسنا/قم استاندار قم اظهار داشت:  پیش بینی اولیه این است كه مراسم خاكسپاری از مسجد امام حسن عسگری (ع) تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) صورت گیرد.
بهرام سرمست در جمع خبرنگاران عنوان كرد: این سردار بزرگ در طول دوران زندگی خود، نماد وحدت، هم دلی و عشق به دوده بودند، قلوب مسلمین، شیعیان و آزادی خواستار جهان را به خود جلب كردند و سردار دل ها لقب گرفتند، در استان قم نیز پیگیری های زیادی برای تشییع این شهید بزرگوار صورت گرفت تا تشییع پیكر ایشان در شهر كریمه ی دوده و در جمع مردم ولایت مدار قم صورت پذیرد.
وی افزود: موافقت مسئولان مربوطه ستاندن شد و پیكر این شهید بزگوار فردا ساعت ۱۴الی ۱۶ در جمع مردم قم خواهد بود، مراسم خاكسپاری پیكر در حرم مطهر و وداع مردم و مراجع عظام با پیكر برگزار می شود.
سرمست بیان كرد: پیش بینی اولیه این است كه مراسم خاكسپاری از مسجد امام حسن عسگری (ع) تا حرم مطهر حضرت معصومه (س) صورت گیرد، تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر مراسم فردا اندیشیده شده است و شورای تامین، كمیته های امنیتی، دستگاه های خدمات رسان و امدادی و گروه های داوطلب مردمی مشتاقانه برای استقبال از این شهید بزرگوار آماده هستند.
سرمست اظهار داشت: امروز در شورای معاونین استانداری تاكید شد كه با همكاری فرمانداری و استانداری، بمنظور گرامی داشت یاد این شهید، نماد و یادمانی در شهر به نام ایشان برپا شود، بدین منظور بنا بر این است كه پروژه ی كمربندی ۱۱۰ كیلومتری استان قم با اعتباری بالغ بر ۲۱۰۰ میلیارد طبق مصوبه هیئت وزیران، كه در دهه فجر امسال ساخت آن آغاز خواهد شد، با نام سردار شهید قاسم سلیمانی نام گذاری شود.

منبع: