اعلام مراکز فعال اهدای خون استان تهران در تعطیلات نوروز

آنی غذا: مدیرکل انتقال خون استان تهران از فعالیت ۸ مرکز اهدای خون در روزهای تعطیلات نوروز آگاهی داد.

به گزارش آنی غذا به نقل از ایسنا، دکتر محمدرضا مهدی زاده از فعالیت ۸ مرکز اهدای خون در روزهای تعطیلات نوروز آگاهی داد و اظهار داشت: مرکز وصال شیرازی از روز ۲۹ اسفند تا اختتام تعطیلات نوروزی، همه روزه از ساعت ۸ بامداد تا ۲۰: ۳۰ در خدمت همشهریان تهرانی خواهد بود.

وی ادامه داد: مراکز اهدای خون شهرری، تهرانپارس و ستاری نیز همه روزه به جز روزهای ۲۹ اسفند و ۱۳ فروردین از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶، آماده خدمت به داوطلبان اهدای خون هستند.

مهدی زاده افزود: دو مرکز اهدای خون در محله پیروزی و شهرستان شهریار نیز به جز ۲۹ اسفند و روزهای ۵، ۱۲ و ۱۳ فروردین، در دیگر روزهای عید نوروز و از ساعت ۹ بامداد ۱۶ در خدمت مردم مهربان و نوعدوست خواهد بود و همین طور مراکز اهدای خون صدر و شهرستان ورامین نیز از روز شنبه ششم فروردین تا پنجشنبه یازدهم فروردین و از ساعت ۹ بامداد تا ۱۶ پذیرای اهداکنندگان خون است.

بنابر اعلام روابط عمومی انتقال خون استان تهران، مدیرکل انتقال خون استان تهران در آخر و با اشاره به کاهش ذخایر خون مورد نیاز مراکز درمانی اظهار داشت: امیدوار هستم مردم تهران در روزهای نوروز و با مشارکت بیشتر، ما را در تامین ذخایر خون قبل از ورود به ماه مبارک رمضان یاری کنند.

منبع: