در گفت وگوی تلفنی با همسر شهید ناظری پور صورت گرفت تمجید استاندار از اولین شهید سلامت استان سمنان

به گزارش آنی غذا سمنان استاندار سمنان و رئیس ستاد استانی مقابله با كرونا در گفتگوی تلفنی با همسر شهید اكبر ناظری پور، نخستین شهید مدافع سلامت در استان سمنان اظهار داشت: ملت ایران، هیچ وقت فداكاری فرزندان خودرا فراموش نخواهد كرد.
علیرضا آشناگر در گفتگوی تلفنی با سركار خانم مرادی نسب، همسر شهید اكبر ناطری پور، نخستین شهید مدافع سلامت در استان سمنان با تسلیت به خانواده و تجلیل از فداكاری این شهید خدمت اظهار نمود: از شنیدن خبر شهادت این جوان رشید و فداكار بسیار متاثر شدم و لازم می دانم عروج این انسان فداكار و خادم مردم را به شما و خانواده محترم این شهید والامقام تسلیت عرض نمایم.
رئیس ستاد مقابله با كرونا استان سمنان به مجاهدات پزشكان و پرستاران و كادر درمانی پرداخت و اشاره كرد: ملت ایران هیچ وقت، فداكاری فرزندان خودرا فراموش نخواهد كرد و خصوصاً در این شرایط سخت كه مردم با ویروس كرونا مواجه اند، چنین افرادی كه بی ریا كمك و جانفشانی كرده اند، هیچ گاه فراموش نخواهند شد.
استاندار سمنان در ادامه با شنیدن سخنان همسر این شهید بزرگوار اظهار داشت: استاندار و مجموعه ی مدیریتی استان خودرا موظف به حمایت و همراهی با این خانواده می داند و از انجام هر گونه مساعدت و همراهی دریغ نخواهد ورزید.
آشناگر افزود: برمبنای مصوبه هیات دولت، افرادی كه در راه خدمت به مردم جان خودرا از دست می دهند شهید محسوب می شوند و بی گمان این شهید بزرگوار در قلبهای مردم جای خواهد داشت.
رئیس ستاد مقابله با كرونای استان در آخر ضمن آرزوی علو درجات برای شهید اكبر ناظری پور، برای این خانواده آرزوی صبر و استقامت كرد و اضافه كرد: در اسرع وقت درخواست ها و انتظارات این خانواده پیگیری و صورت خواهد گرفت.

منبع: